GODS OF AZEROTH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GODS OF AZEROTH

inside our WOW guild!!
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
lize342005
Admin
Admin
lize342005


Number of posts : 3
Age : 35
Registration date : 2007-12-25

incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8) Empty
PostSubject: incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)   incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8) EmptyThu Jan 10, 2008 10:15 pm

as vrea sa incepem sa vorbim despre WoW ..... jocul ce multi nu il definesc un joc.....pana si eu as zice k nu e doar un joc.am jucat pe mult servere..si pot zice k pe nici unu nu m-am simptit atat de bine cat pe serverul original EU...prieteni...putine probleme q jocu.... si multe altele....!si as vrea sa vad cine ce servere prefera....si pana la ce nivel a ajuns...dar va rog sa specificati dak cumva pe serverul pe care jucati e deajuns sa loviti o data si sunteti deja un lvl 70:))
Back to top Go down
https://goawow.board-directory.net
lize342005
Admin
Admin
lize342005


Number of posts : 3
Age : 35
Registration date : 2007-12-25

incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8) Empty
PostSubject: Re: incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)   incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8) EmptySun Mar 16, 2008 4:47 pm

Am un lvl 67 pe serverul original..un night elf hunter
profesi...leatherworking si skining
un lvl 70 night elf hunter pe server privat....pe care nu imi place pentru k pet-ul se misk greu...si nu il pot antrena chiar daka am lvl 70 si cei doi eroi ai mei s-ar intalni....nu ar avea nici o sansa asta contra lu ala de 67:D
Back to top Go down
https://goawow.board-directory.net
dinu
CREATORI!
CREATORI!
dinu


Number of posts : 2
Registration date : 2008-03-17

incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8) Empty
PostSubject: Re: incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)   incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8) EmptyMon Mar 17, 2008 12:37 am

poate eroul tau nu are nici o sansa contra celui de pe servaru original dar al meu sigur are pt ca is cel mai RAU si nu ma poate invinge nimeni... Razz Razz Razz ...oricum sunt sigu ca tias pate ambi eroi pusi la un loc pt ca am 4 bucati din TR6 si nu ai ce face in legatura cu asta...:>:>:> lol!
Back to top Go down
Sponsored content





incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8) Empty
PostSubject: Re: incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)   incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8) Empty

Back to top Go down
 
incepem sa cunoastem clasele si lvl-ul vostru 8)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GODS OF AZEROTH :: Jocuri :: World of Warcraft (WoW)-
Jump to: